8. kolo: SK VAPLAST - TJ HFASC 4:5 (1:0)

11.12.2018 22:55

Zápas byl dlouho vyrovnaný a když už to vypadalo, že první poločas skončí bez gólů, tak se pár vteřin před hvizdem trefil kanonýr David Mlýnek, když se prosadil v brankovišti hostí.

Druhý poločas se zpočátku nesl ve stejném duchu jako ten první, vyznamenávali se brankáři obou mužstev a góly ne a ne padat. Po vyrovnání hostí přišla pro domácí kritická dvouminutovka mezi 40.-42. minutou, ve které 3x inkasovali!!! A rázem bylo skóre 1:4! Poté hosté udeřili ještě jednou a bylo to 1:5. Naděje svitla, když hosté brzy udělali 5 faulů a my jsme dostali výhodu kopat trestné kopy. Oba dva proměnil David Mlýnek a opět jsme byli ve hře. Minutu před koncem po přihrávce Davida Mlýnka trefil levý horní roh Kándl a bylo to rázem o gól. Ale času málo a tak jsme se vyrovnání nedočkali.