11. kolo: SK VAPLAST - FC 30 5:8 (2:4)

15.12.2015 08:29

V posledním kole podzimní části jsme přivítali vedoucí celek soutěže FC 30. A neodehráli jsme vůbec špatné utkání. Dařilo se mladíkům, kteří předvedli několik oku lahodících kombinací se zakončením do prázdné brány. Na zkušené hosty to ale nestačilo a výhru si pohlídali.

Stejně jako s Rudolfovem jsme se ujali vedení, když po narážečce s Boháčem propálil Koritar hostujícího brankáře. Čistý štít jsme drželi až do 10. minuty, kdy hosté dvakrát udeřili elitními střelci Bouchalem a Benátem. V 17. min. přidali třetí a ve 20. minutě čtvrtý gól a nevypadalo to dobře. Minutu před pauzou ale Kándl pěkně uvolnil do vápna Boháče a ten zakončil nekompromisně pod břevno. 2:4.

Snahu snížit na rozdíl jedné branky nám hosté vzali hned v první minutě druhé půle a vytáhli stav na 2:5. V 31. minutě předvedli mladíci Boháč - Koritar - Da. Mlýnek a zakončující Kándl nádhernou akci na jeden dotek se zakončením do prázdné branky. To nás opět zvedlo a snažili se přidat další gól. I přes další šance se nám to nepovedlo a hosté trestali a během dvou minut odskočili na 3:7. Vzápětí zaúřadovala sehraná dvojka Da. Mlýnek - Kándl, který přidal svůj druhý gól v zápase. O dvě minuty později opět mladíci zakombinovali a Kándl tak zkompletoval čistý hattrick! Stav 5:7 držel dlouho a obě strany byly blízko gólu. Vařák st. v brance odolával dělovkám Bouchala a Benáta a my se snažili vstřelit kontaktní gól. Bohužel situaci tři na jednoho jsme nevyřešili správně a z následného brejku hosté přidali pro ně uklidňující osmý gól. Líbivý zápas tak skončil výhrou hostí 8:5.