7. kolo: FK ZAHÁJÍ - SK VAPLAST 6:7 (3:2)

28.11.2017 08:26

Z nedobytného Týna si odvážíme skvělé vítězství 7:6 s mužstvem Zahájí! Bohužel zápasu nebyl přítomen žádný zpravodaj, takže podrobnosti přinést nemůžeme. Ale i ze zápisu je vidět, že se jednalo o velmi dramatické utkání se šťastným koncem pro nás.

Už v 15. min. jsme prohrávali 3:0!! Ještě do poločasu David Mlýnek a Kándl snížili na 3:2. Ve druhé půli začali lépe opět domácí a zvýšili na 4:2. Hned o minutu později snížil Koritar, aby vzápětí domácí opět odskočili na rozdíl dvou gólů. Poté se nám během dvou minut podařilo góly Boháče vyrovnat na 5:5. Ve 44. min. Kándl převrátil výsledek na naší stranu 6:5. Ještě v poslední minutě (!) padly dva góly! Nejdříve opět Kándl (hattrick) zvýšil na 7:5, vzápětí domácí kontrovali na 6:7 a tak také utkání skončilo.

Z Týna si tak odvážíme velmi cenné vítězství!