2. kolo: KOHOUTI - SK VAPLAST 3:4 (0:0)

31.10.2018 21:45

Utkání s Kohouty se hodně podobalo předchozímu utkání. V tempu, bojovné, vyrovnané, spousta šancí... Tentokrát se štěstí přiklonilo na naší stranu a o gól jsme zvítězili. První poločas skončil netypicky bez branek, i když si obě mužstva vytvořila nespočet gólových příležitostí. Ale kralovali gólmani, kteří na obou stranách patřili k nejlepším hráčům na hřišti. Druhý poločas už se útočníci přece jen prosadili a hosté si vytvořili až třígólový náskok. Nejdříve Boháč vybojoval míč, uvolnil Kándla, který předložil míč před prázdnou bránu Davidu Mlýnkovi. Poté opět po pěkné kombinaci hostů zakončoval nový muž v dresu Vaplastu Marek Werner. A do třetice po akci Kándl-Mlýnek Da. zakončoval patičkou Boháč. Bohužel jsme o luxusní náskok trestuhodně přišli a za stavu 3:3 se začínalo znovu. Rozhodující gól jsme vstřelili my, kdy po rozehrání trestného kopu po ose Kándl - Mlýnek Da. - Burda posledně jmenovaný uklidil míč do sítě. Utkání tak skončilo výhrou hostů 4:3.