5. kolo: SK VAPLAST - REBELS/BOREK 6:3 (4:2)

03.11.2015 07:39

V nepříliš pohledném zápase jsme potvrdili roli mírného favorita a pohlídali si vítězství 6:3.

Zápas začal v pomalejším tempu, které mu vydrželo až do závěrečných minut. Hned od úvodních minut jsme sevřeli soupeře a snažili se vstřelit úvodní branku, ale bezvýsledně. Hosté hrozili z brejků, ale vše si pohlídal Vařák v brance. Až v 8. minutě se ujala nenápadná střela z dálky Da. Mlýnka. 1:0. Poté jsme se prosadili až v 15. minutě, kdy mladíci Mlýnek Da. - Kándl rozebrali obranu soupeře do posledního šroubku a posledně jmenovaný pohodlně skóroval do prázdné brány. 2:0. Při dalším střídání dobře napadal Bartizal gólmana hostí a jeho špatnou rozehrávku potrestal Petrášek střelou do prázdné brány z půli hřiště. 3:0. Dvě minuty před půlí jsme si nechali dát zbytečnou branku, ale v zápětí po rozehrávce opět zakombinovali Kándl - Mlýnek Da. a bylo to 4:1. Hosté oplatili stejnou mincí a vzápětí opět snížili na 4:2.

Na začátku druhé půle hosté snížili na rozdíl jediného gólu a z jednoznačného zápasu bylo drama! V té chvíli nás výrazně podržel Vařák v brance. Až v 42. minutě nás uklidnil kanonýr Mlýnek Da., když potrestal špatné vyhození brankáře, které zachytil Mlýnek Du. a hlavou ho sklepl na syna, který se v tváří tvář brankáři nemýlil a završil tak hattrick. O dvě minuty později vše pojistil Boháč, když se z rohu uvolnil na střed a prostřelil gólmana - 6:3.