6. kolo: HFASC - SK VAPLAST 3:5 (1:1)

12.11.2015 07:28

I pátý zápas v sezóně jsme zvládli a zatím máme plný počet bodů!! Zápas to byl náročný a body jsme si museli tvrdě odpracovat! V brance nás ale skvěle podržel Bartizal, zaskakující za zraněného Vařáka st., a herně i střelecky se dařilo Honzíkovi Kándlovi, který vstřelil hattrick.

Hned od úvodních minut měl zápas rychlé tempo a na první gól jsme si museli počkat do 7. minuty. Po parádní kombinaci Kándl - Mlýnek Da. posledně jmenovaný otevřel skóre střelou do prázdné branky. 1:0. Celý první poločas provázel úporný boj o každý míč a vytvořené šance pokryli spolehliví gólmani. Vedení jsme do šatny bohužel neudrželi a tak poločas skončil 1:1.

Do 2. půle jsme doslova vlétli! Během dvou minut jsme dali 3 góly! Nejdříve Bartizal dlouhým výhozem oslovil Boháče, který si s nabídkou střelou mezi nohy brankáře poradil - 2:1. Poté Da. Mlýnek vyhrál tvrdý souboj ve středu hřistě, potáhl míč až před gólmana, kde ho předložil Kándlovi - 3:1. Ještě v téže minutě Bartizal opět dlouhým výhozem uvolnil opět Kándla a ten už si věděl rady - 4:1. Poté domácí snížili, ale osvědčenou taktikou, tj. dlouhým výhozem po ose Bartizal - Kándl, jsme si tříbrankové vedení vzali zpět. 5:2. V závěru domácí už jen snížili na konečných 3:5 z jejich pohledu.