9. kolo: BEST CAFFE - SK VAPLAST 6:5 (3:5)

12.12.2017 20:53

Zápas s nováčkem soutěže jsme rozehráli výborně. Hned v úvodu se poprvé v dresu Vaplastu prosadil Jelínek, když využil nepozornosti obránce a vypíchnutý míč skončil v síti. V malé rudolfovské hale lze ohrozit branku odkukoliv a každá ztráta míče hrozí gólem. Při jedné takové naší ztrátě domácí vyrovnali. Kándlem jsme si vzali vedení zpět, ale domácí opět srovnali. Poté jsme vytáhli skóre až na 5:2. Nejdříve skóroval kanonýr David Mlýnek, poté krásně zakombinoval s Jelínkem, který přidal svůj druhý gól v zápase a nakonec trefil před brankou Boháče, od něhož se míč odrazil do branky. Na malém hřišti se gólmani měli co ohánět a nás držel výtečný Bartizal. Do poločasu domácí snížili na 3:5.

V druhé půli jsme se bohužel nechali vyvést z koncentrace neustále se rozčilujícími hráči soupeře, začali se dohadovat jak s nimi, tak s rozhodčími a toho domácí plně využili a šťastně otočili zápas ve svůj prospěch. Druhou příčinou byla i netaktická hra, kdy jsme se stále hrnuli do útoku a zpět už se některým hráčům nechtělo. Zápas, který jsme měli výborně rozehraný, jsme bohužel prohráli 6:5.