7. kolo: SK VAPLAST - BOREK/TEX-COLOR 1:6 (1:5)

16.11.2015 21:43

První porážka přišla až v 7. kole a to proti našemu neoblíbenému soupeři Borek/Tex-Color. Přesto jsme sehráli dobré utkání a zvláště v druhé půli jsme měli dostatek šancí skórovat. Nastřelili jsme jednou břevno a poté vždy skončili na výborném Růnovi v brance hostí. Ale i my mohli nakonec prohrát větším rozdílem, když hosté často chodili do smrtících brejků, ale proti byl též výborný domácí gólman Bartizal.

Hosté se rychle dostali do dvoubrankového vedení. Nám se sice podařilo snížit, když D. Stehlík překvapivou střelou mezi nohami obránce po zemi prostřelil hostujícího gólmana, ale hosté si brzy dvoubrankové vedení vzali zpět. Vypadalo to, že poločas skončí přijatelným skóre 1:3, ale v poslední minutě jsme si nechali zbytečně dát dvě branky a bylo to rázem 1:5.

Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, ale góla se nám dát nepodařilo. Hosté skórovali jednou a zápas tak skončil 1:6.