9. kolo: SK VAPLAST - ABSOLUTTEAM 2:13 (2:5)

30.11.2015 21:36

V 9. kole nás čekal silný soupeř Absolutteam. Při absenci našich brankářů musel do branky opět Dušan Mlýnek a měl se co ohánět! Soupeř skvěle kombinoval, hrál i dostatečně důrazně a do poslední minuty naplno. Skóre se tak vyšplhalo až na nelichotivých 2:13.

Po pár minutách oťukávání se hosté dostali do vedení 3:0. Poté pěkně rozehráli přímý volný kop Kándl s Schönkyplem, kdy Kándl místo střely poslal míč na druhou stranu Schönkyplovi, který ho ze vzduchu a z úhlu trefil přesně ke vzdálenější tyči. O dvě minuty později Schönkypl dlouhou přihrávkou hledal ve vápně Da. Mlýnka, který se skvěle zorientoval a z otočky usměrnil míč do protipohybu gólmana. 2:3! Soupeř sice vytáhl poločasové skóre na 2:5, ale i tak to nebyl z naší strany špatně odehraný poločas.

Bohužel druhou půli se naplno projevila síla soupeře, který nám nasázel osm gólů, aniž my bychom vůbec skórovali. Zápas tak skončil naší porážkou 2:13.