10. kolo: FK ZAHÁJÍ - SK VAPLAST 3:6 (1:5)

07.01.2019 07:18

9. kolo: SK VAPLAST - FC KOHOUTI 4:2 (1:2)

18.12.2018 08:02
Po nevydařené první půli, kdy jsme prohrávali 0:2, mužstvo zabralo a v druhém poločase zápas otočilo. O branky se postarali David Mlýnek 2, Aleš Prokop a Marek Werner.

100. zápas Davida Mlýnka v dresu SK Vaplast!!

12.12.2018 12:49
Ve 4. kole v zápase proti Best Caffe odehrál David Mlýnek 100. zápas v dresu SK Vaplast!! GRATULUJEME!!

8. kolo: SK VAPLAST - TJ HFASC 4:5 (1:0)

11.12.2018 22:55
Zápas byl dlouho vyrovnaný a když už to vypadalo, že první poločas skončí bez gólů, tak se pár vteřin před hvizdem trefil kanonýr David Mlýnek, když se prosadil v brankovišti hostí. Druhý poločas se zpočátku nesl ve stejném duchu jako ten první, vyznamenávali se brankáři obou mužstev a góly ne a ne...

7. kolo: SK VAPLAST - ABSOLUTTEAM 1:6 (0:4)

04.12.2018 07:38
Proti hbitým a šikovným hostům se nám hraje vždy těžko a i dnes to vypadalo na debakl, když jsme brzy prohrávali 0:4! Ale nepřestali jsme bojovat a podpořeni výborným výkonem Bartizala v brance jsme nakonec uhráli přijatelný výsledek 1:6. Čestný úspěch zaznamenal přízemní střelou Bouchal.

6. kolo: ELBH TÝN N.V. - SK VAPLAST 3:6 (1:2)

28.11.2018 08:14
V Týně proti domácím ELBH se vždy hraje otevřený útočný fotbal. Díky nasazení, obětavosti a střelecké pohotovosti jsme dokázali u vedoucího celku urvat všechny tři body! O naše góly se postarali - hattrick si vystřílel David Mlýnek a po jednom přidali Lukášové Mlýnek a Burda. Jeden gól vstřelil...

5. kolo: SK VAPLAST - FC 30 5:9 (1:3)

20.11.2018 22:00

4. kolo: BEST CAFFE - SK VAPLAST 6:8 (4:2)

14.11.2018 06:47