10. kolo: SK VAPLAST - FC KOHOUTI 2:2 (1:2)

02.01.2017 21:58

Odvetná část soutěže pro nás začala již druhý den po Silvestru a na účasti to bylo znát. Zápas byl od začátku vyrovnaný. Postupem času jsme si sice vypracovali optickou převahu, ale šance jsme neproměňovali, hosté byli z brejků nebezpečnější a po zásluze se ujali vedení. Kontrovali jsme pohlednou akcí Petrášek - Kándl, kdy si oba několikrát přihráli a Kándl pak zakončoval do prázdné branky. Bohužel ještě do poločasu hosté dokázali vstřelit branku a do šaten se šlo za stavu 1:2.

Druhý poločas jsme značně přidali a zatlačili hosty před svou branku, ale gól ne a ne vstřelit. Hosté stále podnikali nebezpečné kontry, ale v brance jsme měli Bartizala, který stále držel naději na body. Až ke konci zápasu jsme se konečně dočkali vyrovnání, když Kándl rozehrál rohový kop vzduchem a Vařák ml. trefil ze vzduchu přesně k tyči! Krásný gól! Další už nepadl a tak utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2.