22. kolo FC 30 - SK Vaplast 12:8 (7:3)
Mlýnek David, Kándl Jan 3, Holba Petr 2
Mlýnek Du. - Stehlík D., Petrášek, Holba - Mlýnek Da., Kándl
21. kolo SK Vaplast - Rudolfov 4:14 (3:8)
Mlýnek David, Petrášek Luboš 2
Mlýnek Du. - Petrášek, Stehlík D. - Mlýnek Da., Lipš
20. kolo Absolutteam - SK Vaplast 16:4 (6:3)
Mlýnek David 2, Petrášek Luboš, Stehlík David
Mlýnek Du. - Stehlík D., Petrášek - Mlýnek Da., Kándl
19. kolo SK Vaplast - FK Zahájí 5:8 (2:2)
Mlýnek David, Kándl Jan 2, Stehlík David
Mlýnek Du. - Petrášek, Boháč (ŽK), Stehlík D. - Kándl, Mlýnek Da., Lipš
18. kolo Borek/Tex-Color - SK Vaplast 7:7 (4:1)
Mlýnek David 4, Boháč Jan 2, Petrášek Luboš
Mlýnek Du. - Stehlík D., Lipš, Boháč - Mlýnek Da., Petrášek
17. kolo SK Vaplast - TJ HFASC 8:6 (5:2)
Mlýnek David 6, Schönkypl Petr 2
Bartizal - Schönkypl, Mlýnek Du., Stehlík D. - Holba, Mlýnek Da., Stehlík F.
15. kolo Rebels/Borek - SK Vaplast 7:4 (2:1)
Mlýnek David, Mlýnek Dušan 2
Vařák st. - Stehlík D., Mlýnek Du., Petrášek - Mlýnek Da., Lipš
14. kolo ELBH Týn n. Vlt. - SK Vaplast 12:5 (5:3)
Mlýnek David 3, Kándl Jan, vlastní
Mlýnek Du. - Stehlík D., Koritar, Boháč - Mlýnek Da., Kándl
13. kolo SK Vaplast - AC GONG 5:4 (1:2)
Koritar Jan 3, Kándl Jan 2
Vařák st. - Koritar, Mlýnek Du., Stehlík D. - Kándl, Mlýnek Da., Petrášek
12. kolo Kohouti - SK Vaplast 7:4 (5:4)
Petrášek Luboš, Bartizal Martin, Kándl Jan, Schönkypl Petr
Vařák st. - Mlýnek Du., Stehlík D., Schönkypl (ŽK), Vařák ml. - Mlýnek Da., Kándl, Petrášek, Bartizal
11. kolo SK Vaplast - FC 30 5:8 (2:4)
Kándl Jan 3, Boháč Jan, Koritar Jan
Vařák st. - Koritar, Mlýnek Du., Stehlík D. - Kándl, Mlýnek Da., Boháč (ŽK), Petrášek
10. kolo Rudolfov - SK Vaplast 16:3 (9:1)
Mlýnek Dušan 2, Mlýnek David
Bartizal - Mlýnek Du., Stehlík D., Schönkypl - Mlýnek Da., Lipš
9. kolo SK Vaplast - Absolutteam 2:13 (2:5)
Schönkypl Petr, Mlýnek David
Mlýnek Du. - Koritar, Schönkypl, Stehlík D. - Kándl, Mlýnek Da., Boháč (ŽK), Lipš
8. kolo FK Zahájí - SK Vaplast 8:5 (5:1)
Mlýnek David 2, Kándl Jan, Stehlík David, Petrášek Luboš
Mlýnek Du. (ŽK) - Koritar, Lipš, Stehlík D. (ŽK) - Kándl, Mlýnek Da. (ŽK), Petrášek
7. kolo SK Vaplast - Borek/Tex-Color 1:6 (1:5)
Stehlík David
Bartizal - Mlýnek Du., Boháč, Koritar, Vařák ml. - Kándl, Mlýnek Da., Petrášek, Lipš, Stehlík D.
6. kolo TJ HFASC - SK Vaplast 3:5 (1:1)
Kándl Jan 3, Mlýnek David, Boháč Jan
Bartizal - Boháč, Mlýnek Du., Stehlík D. - Kándl, Mlýnek Da., Petrášek, Lipš
5. kolo SK Vaplast - Rebels/Borek 6:3 (4:2)
Mlýnek David 3, Kándl Jan, Petrášek Luboš, Boháč Jan
Vařák st. - Lipš, Mlýnek Du., Stehlík D., Boháč - Kándl, Bartizal, Mlýnek Da., Petrášek
4. kolo Volno
3. kolo SK Vaplast - ELBH Týn n. Vlt. 3:2 (1:0)
Schönkypl Petr, Mlýnek David, Mlýnek Dušan
Vařák st. - Schönkypl, Mlýnek Du., Stehlík D. - Kándl, Lipš, Mlýnek Da., Petrášek
2. kolo AC Gong - SK Vaplast 4:6 (1:1)
Bartizal Martin 3, Boháč Jan 2, Kándl Jan
Vařák st. - Lipš, Boháč, Mlýnek Du., Stehlík D. - Kándl, Mlýnek Da., Petrášek, Bartizal
1. kolo SK Vaplast - FC Kohouti 6:3 (5:2)
Mlýnek David 3, Petrášek Luboš 2, Mlýnek Dušan
Vařák st. - Schönkypl, Mlýnek Du. (ŽK), Stehlík D. - Kándl, Boháč, Mlýnek Da., Petrášek