18. kolo Rebels/Borek "B" - SK Vaplast 9:3 (3:0)
Mlýnek David, Schönkypl Petr, Mlýnek Dušan
Vařák st. - Mlýnek Du., Schönkypl, Holba - Mlýnek Da., Petrášek, Kándl, Stehlík F.
17. kolo SK Vaplast - TJ HFASC 7:7 (1:3)
Mlýnek David 3, Mlýnek Dušan, Kándl Jan 2
Vařák st. - Schönkypl, Stehlík D., Mlýnek Du. - Kándl, Mlýnek Da., Stehlík F.
16. kolo FK Zahájí - SK Vaplast 6:5 (3:1)
Holba Petr 2, Petrášek Luboš, Mlýnek Dušan, Mlýnek David
Vařák st. - Mlýnek Du., Stehlík D., Holba - Mlýnek Da., Petrášek, Kándl
15. kolo SK Vaplast - FC 30 4:7 (0:5)
Schönkypl Petr 2, Mlýnek David, Koritar Jan
Vařák st. - Schönkypl, Stehlík D., Mlýnek Du. - Boháč (ŽK), Mlýnek Da., Koritar, Petrášek
14. kolo Budwa Juniors - SK Vaplast 3:6 (0:5)
Kándl Jan 3, Petrášek Luboš, Koritar Jan, Schönkypl Petr
Mlýnek Du. - Koritar, Stehlík D., Schönkypl, Boháč - Mlýnek Da., Petrášek, Stehlík F., Kándl
13. kolo SK Vaplast - FC Kohouti 6:2 (1:2)
Koritar Jan 3, Stehlík František, Mlýnek David, Petrášek Luboš
Vařák st. - Koritar, Holba, Mlýnek Du., Kándl (ŽK) - Boháč (ŽK), Mlýnek Da., Stehlík F., Petrášek
12. kolo Volno
11. kolo SK Vaplast - AC Gong 6:2 (2:0)
Boháč Jan, Mlýnek David 2, Schönkypl Petr, Holba Petr
Vařák st. - Stehlík D., Holba, Mlýnek Du. - Boháč, Mlýnek Da., Schönkypl
10. kolo SK Vaplast - Tex-Color "B" 3:17 (0:10)
Petrášek Luboš 2, Mlýnek David
Bartizal - Stehlík D., Holba, Mlýnek Du. - Petrášek, Mlýnek Da., Stehlík F.
9. kolo SK Vaplast - Rebels/Borek "B" 6:6 (3:3)
Petrášek Luboš 2, Stehlík David, Mlýnek David, Mlýnek Dušan, Schönkypl Petr
Vařák st. - Stehlík D., Schönkypl, Mlýnek Du. - Petrášek, Mlýnek Da.
8. kolo HFASC - SK Vaplast 8:7 (4:3)
Mlýnek David, Petrášek Luboš 2, Boháč Jan, Mlýnek Dušan, Schönkypl Petr
Vařák st. - Koritar, Holba, Schönkypl, Mlýnek Du. - Boháč, Mlýnek Da., Petrášek, Stehlík F.
7. kolo SK Vaplast - FK Zahájí 6:6 (3:2)
Schönkypl Petr, Koritar Jan, Mlýnek Dušan, Boháč Jan, Mlýnek David, Stehlík František
Vařák st. - Koritar (ŽK), Holba, Schönkypl, Mlýnek Du. - Petrášek, Mlýnek Da., Stehlík F., Boháč
6. kolo FC 30 - SK Vaplast 9:5 (4:2)
Boháč Jan 2, Mlýnek David, Holba Petr, Vařák Zdeněk ml.
Vařák st. - Stehlík D., Holba, Vařák ml. - Boháč, Mlýnek Da., Petrášek
5. kolo SK Vaplast - Budwa Juniors 4:1 (3:0)
Bartizal Martin 3, Holba Petr
Vařák st. - Stehlík D. (ŽK), Holba, Petrášek - Mlýnek Da. (ŽK), Stehlík F., Bartizal
4. kolo FC Kohouti - SK Vaplast 3:5 (1:3)
Mlýnek David 4, Stehlík František
Vařák st. - Schönkypl, Boháč - Mlýnek Da., Stehlík D., Stehlík F. (ŽK)
3. kolo Volno
2. kolo AC Gong - SK Vaplast 5:5 (2:2)
Kándl Jan 2, Mlýnek David, Petrášek Luboš, Kostínek Petr
Vařák st. - Kostínek, Stehlík D., Vařák ml. - Petrášek, Mlýnek Da., Kándl
1. kolo Tex-Color B - SK Vaplast 6:4 (2:2)
Mlýnek David 2, Petrášek Luboš, Kándl Jan
Vařák st. - Kostínek, Stehlík D., Schönkypl - Petrášek, Mlýnek Da., Kándl