11. kolo: SK VAPLAST - BUDWA JUNIORS 9:3 (3:2)

13.01.2014 21:06

Druhý zápas "jarní" části měl z naší strany opět pomalejší rozjezd. Po zásluze jsme tak byli potrestáni, když nedůrazně bráněný hostující útočník poslal Budwu do vedení. Naštěstí odpověď přišla záhy a v 8. min. prostřelil gólmana Schönkypl. Za další dvě minuty se po přiťuknutí Holby dostal před brankáře Petrášek, nezaváhal a střelou mezi nohy poslal domácí do vedení. Když v 18. min. přesnou střelou zvyšoval Schönkypl už na 3:1, vypadalo to slibně. Jenže v poslední minutě první půle jsme si nechali dát laciný gól a rázem bylo opět drama.

Ale do druhé půle, posilněni již dorazivším Bartizalem, jsme vlétli, jak se sluší a patří a soupeře zasypali spoustou střel. Dařila se i kombinace a přišly i zasloužené góly. V 29. min. Mlýnek David dorazil tátovu střelu a bylo to 4:2. O šest minut později stál na konci pěkné akce Bartizal - 5:2. Vzápětí po další pěkné akci nekompromisně zakončil Gajdoš - 6:2. V 39. min. se konečně dočkal aktivní Holba, když z úhlu zakončil rozehraný trestný kop - 7:2.V 41. min. dorazil další střelu za záda gólmana Bartizal - 8:2. Poté korigovali hosté na 8:3 a poslední slovo jsme měli opět my, když David Mlýnek nabil tátovi a ten nekompromisně stanovil výsledek utkání na 9:3.