11. kolo: SK VAPLAST - ELBH TÝN NAD VLT. 6:7 (1:5)

15.01.2018 07:47

Zápas s Týnem opět nabídl pěkný futsal. Po dobrém začátku, kdy jsme se ujali gólem Davida Mlýnka vedení 1:0, jsme začali kupit chybu za chybou a výborně hrající soupeř vytáhl i přes výborný výkon Bartizala v brance skóre na 5:1. Tak také skončil první poločas.

Druhý poločas, s pocitem, že nemáme co ztratit, jsme začali uvolněně a hned to bylo znát. Začali jsme si vytvářet šance a hlavně je proměňovat. Díky kanonýrům Kándl-David Mlýnek jsme stáhli skóre na 4:6, když se rovnoměrně podělili o vstřelené branky. Když neúnavný Koritar chytrým lobem snížil na 5:6, vyrovnání viselo ve vzduchu. Bohužel po rychlé kombinaci soupeře, kterou jsme nedokázali zastavit, hosté odskočili opět na rozdíl dvou branek. A i když Holba v závěru snížil na 6:7, vyrovnat se už nepovedlo. Škoda, remízu bychom si za druhý poločas zasloužili!