13. kolo: SK VAPLAST - ELBH TÝN N. VLT. 1:6 (0:2)

27.01.2014 21:19

S velmi dobrým soupeřem z Týna jsme odehráli slušné utkání. Pozorně a obětavě jsme bránili a dlouho to vypadalo, že první poločas skončí netradičních 0:0. Bohužel v posledních dvou minutách přišly dvě chyby v obraně a do kabin se šlo za stavu 0:2.

Do druhého poločasu jsme vlétli a hned první střídání si vypracovali tři gólovky. Aktivitou hýřil zejména Bartizal. Při dalším střídání jsme přeci jen snížili, když Gajdoš zachytil rozehrávku hostů, vyrazil do brejku a ideálně předložil míč Davidovi Mlýnkovi - 1:2. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale přišla nešťastná pětiminutovka mezi 33. a 38. minutou, při které hosté vytáhli skóre na 1:5 a bylo rozhodnuto. V závěru přidali ještě jeden zásah a konečný výsledek zní 1:6.