12. kolo: SK VAPLAST - FK ZAHÁJÍ 2:11 (2:5)

16.01.2017 21:47

Zápas se Zahájím se nám vůbec nepovedl. Začalo to spoustou omluvenek (zranění, nemoci, atd.) a pokračovalo předvedenou hrou. Nastoupili jsme pouze v pěti hráčích. Začátek nám nevyšel, brzy jsme 2x inkasovali a to určilo ráz utkání. Po snížení Davida Mlýnka to vypadalo, že bychom se mohli chytit, odehráli jsme dlouhou pasáž bez gólu a snažili se o vyrovnání. Ke konci půle jsme ale 3x inkasovali, což nás rozhodilo a už jsme se nesrovnali. V poslední minutě první půle ještě snížil důrazný Lukáš Mlýnek a poločas tak skončil 2:5.

Druhá půle už se těžko hodnotí, tahali jsme za kratší konec a psychicky jsme druhou půlku nezvládli. Dostali jsme tak šest branek a prohráli vysoko 2:11. Přesto dík hráčům, kteří přišli a zápas odehráli!