13. kolo: PCO RUDOLFOV - SK VAPLAST 7:4 (5:1)

28.01.2018 21:28

Čím to, že na zápas s Rudolfovem je nás tradičně maximálně pět a občas si to s nimi rozdáme i bez střídání...?? Tentokrát nás bylo alespoň pět, a tak si mohl vždy jeden oddychnout... Přesto jsme sehráli s Rudolfovem asi nejlepší zápas, co se po rozpadu divize dostali do naší soutěže. Díky výbornému Bartizalovi v brance, neúnavnému Koritarovi, střelecky pohotovému Lukáši Mlýnkovi a obětovosti zbylého torza mužstva jsme uhráli přijatelnou porážku 4:7. A to jsme se ujali vedení 1:0 díky kanonýrovi Davidu Mlýnkovi! Poté přeci jen domácí ukázali svou vysokou kvalitu a poločas tak skončil 5:1. Ve druhé půli jsme začali využívat brejky a díky hattricku Lukáše Mlýnka zápas skončil velmi přijatelných 4:7.