14. kolo: BUDWA JUNIORS - SK VAPLAST 3:6 (0:5)

02.02.2015 22:20

Zápas s Budwou na jejím domácím hřišti v Lišově nám moc nesedí, což jsme se tentokrát snažili změnit. Začali jsme ze zajištěné obrany a snahou co nejdříve skórovat. Na první gól jsme ale museli čekat dlouhých 16 minut! To si dvakrát z první vyměnili míč Koritar a skórující Kándl. Téměř v zápětí stejnou kombinaci předvedl Da. Mlýnek s opět skórujícím Kándlem - 0:2! Na konci další kombinace stál Koritar a bylo to 0:3. Čtvrtý gól jsme přidali po pohledné akci, kdy šla přihrávka do strany na Kándla, ten z první přiťukl do středu hřiště na nabíhajícího Schönkypla, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Na krásných poločasových 0:5 upravil přízemní střelou Petrášek. Speciální pochvalu zaslouží za zraněného brankáře Vařáka zaskakující Du. Mlýnek, který nás zejména za stavu 0:0 podržel a nepustil domácí do vedení.

Druhý poločas už tak slavný nebyl a prohráli jsme ho 3:1! Jedinou branku vstřelil mladý Kándl a završil tak svůj výborný výkon hattrickem! Zápas i přes výpadek v druhém poločase jsme zvládli a připsali si do tabulky tři body za vítězství 6:3.