14. kolo: GONG - SK VAPLAST 3:3 (2:0)

03.02.2014 22:23

Na Hluboké proti domácímu Gongu jsme neodehráli špatný zápas. Bohužel se stále trápíme v koncovce a hůře se dostáváme do gólových příležitostí. Přesto myslím, že remíza byla zasloužená.

Domácí se ujali vedení 2:0 po zcela totožných situacích. A to z přímého kopu, nejdříve nechytatelně pod břevno a v druhém případě skrz zeď. Další šance domácích pochytal spolehlivý Vařák st. My jsme své příležitosti využít nedokázali.

V druhém poločase jsme dokázali Davidem Mlýnkem snížit, když zakombinoval s Kostínkem. Jenže domácí o chvíli později kontrovali a vedli opět o dvě branky. Naštěstí nás tento gól nezlomil, ale spíše nabudil a zbytek zápasu jsme odehráli nadoraz. Nejdříve snížil na 3:2 opět David Mlýnek, když využil zaváhání domácí obrany a pár minut před koncem vyrovnal z těžké pozice Schönkypl - 3:3! Tento stav vydržel do konce zápasu.