15. kolo: SK VAPLAST - FC 30 4:7 (0:5)

09.02.2015 21:09

Hosté nastoupili pouze s 5 hráči do pole a tak nám svitla naděje na urvání nějakého toho bodíku. Bohužel velmi špatný první poločas nám tuto naději vzal. Prohráli jsme ho vysoko 5:0.

Druhý poločas jsme zvýšili pohyb a tlak do branky a výkon se rázně zvedl. Ale alespoň na bod to nestačilo. Na začátku druhé půle byl faulován ve vápně Boháč a Schönkypl penaltu nechytatelně proměnil. O pár minut později zastavil míč pro Schönkypla Petrášek a ten obstřelil obránce i gólmana - 2:5. V 41. minutě rozehrával rohový kop Da. Mlýnek a dezorientovaní hosté si dali vlastní gól. Vzápětí se prosadil Koritar a rázem to bylo 4:5! Bohužel ve snaze o vyrovnání jsme inkasovali v závěru dvě branky a prohráli 4:7. Škoda prvního poločasu.