17. kolo: SK VAPLAST - FK ZAHÁJÍ 4:6 (3:4)

24.02.2014 22:00

V přímém souboji o 5. místo jsme neuspěli a prohráli s FK Zahájí 4:6, které má nyní v tabulce o 3 body více.

Opět jako před týdnem se rozhodovalo v prvním poločasu. Sice jsme se již v 5. minutě ujali vedení 1:0, když hostujícího gólmana překonal David Mlýnek. Pak dlouhých deset minut hrály prim obrany, až přišly mezi 15. a 16. minutou první dva slepené góly. Než jsme se vzpamatovali, byly tu v 20. minutě další dva slepeňáky a rázem to bylo 1:4! Přičemž ten čtvrtý gól jsme si kuriozně vstřelili sami, když brankář Vařák st. ve snaze odpálit míč od brány trefil do hlavy vracejícího se Davida Mlýnka a míč skončil v naší síti. Přesto jsme zbraně nesložili, minutu před koncem poločasu jsme předvedli pěknou akci po ose D. Stehlík - Petrášek - Gajdoš a zakončující D. Stehlík. A v poslední minutě po velmi podobné kombinaci stejných hráčů dotlačil míč do sítě David Mlýnek! 3:4!

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem utkání otočit. Bohužel dvě minuty po začátku jsme hned inkasovali. Přesto po dalších dvou minutách předvedli pěknou narážečku D. Stehlík s Gajdošem, kterou posledně jmenovaný zakončil trefou do šibenice. A bylo to opět o gól. Pak se téměř celý druhý poločas hrál bez gólu, i když šancí na obou stranách bylo dost. Gólmani byli ale spolehliví. Zápas rozhodla nechytatelná pumelice hostujícího kapitána v 45. minutě. Zápas tak skončil 4:6!