2. kolo: AC GONG - SK VAPLAST 5:5 (2:2)

27.10.2014 22:34

Podruhé během týdne jsme cestovali na Hlubokou a tentokrát se vracíme alespoň s bodem. I když jsme pomýšleli na tři, vždyť jsme v zápase čtyřikrát vedli!

Již ve 3. min. zakončil kombinaci mladých David Mlýnek a vedli jsme 1:0. Domácí brzy srovnali a pak se téměř celý poločas hrál bez branek. Mezitím stačil Petrášek nastřelit břevno a David Mlýnek s Kándlem tyč. Ale gól padl do naší sítě. Naštěstí ještě do poločasu vyrovnal nechytatelným bodlem Kostínek - 2:2.

Ve druhém poločase jsme vždy o gól odskočili a domácí vždy srovnali. Nejdříve Vařák chytil čistou gólovku, mladší z Vařáků se ihned zmocnil míče a křížným pasem vyslal na zteč Petráška, který se nemýlil. 3:2. Domácí se soustředili na obranu a vyráželi do brejků, které jim vycházeli. 3:3. Poté dvakrát zaúřadovala dvojice Kostínek a zakončující Kándl. Nejdříve na 4:3 a poté na 5:4. Ale ani počtvrté jsme vedení neudrželi. Zápas tedy skončil remízou 5:5.