2. kolo: BUDWA JUNIORS - SK VAPLAST 3:8 (1:2)

28.10.2013 22:14

Do zápasu jsme vstoupili s vervou, ale i zodpovědností směrem dozadu, dobře si vědomi nevydařeného utkání v lišovské ZŠ v loňské sezóně. Inkasovali jsme ale jako první, když domácí proměnili trestný kop. V 9. minutě vyrovnal Dušan Mlýnek po překvapivě rozehraném trestném kopu Vařákem ml. O dvě minuty později uvolnil středem hřiště Gajdoš novou akvizici Vaplastu Schönkypla a ten potvrdil své střelecké renomé - 1:2.

Ve druhém poločase jsme čekali na gól čtyři minuty. Vstřelil ho opět Schönkypl po rychlém a přesném výhozu Vařák st. Další gól přidal z téměř nulového úhlu David Mlýnek. Vzápětí se prosadil Vařák ml. po pěkné kombinaci Kostínka a Dušana Mlýnka. Po snížení domácích si vzal hlavní slovo znovu Vařák ml. a pěkným sólem zakončeným zkušeně mezi nohy gólmana vytáhl skóre na 2:6. Sedmý gól přidal F. Stehlík, když dorazil střelu Kostínka do tyče. Po třetí brance domácích patřilo závěrečné slovo hostům, když pěknou kombinaci Schönkypla a ideálně nahrávajícího Vařáka ml. zakončil D. Stehlík. 3:8.