2. kolo: SK VAPLAST - PCO RUDOLFOV 3:11 (3:7)

19.12.2016 20:47

V odloženém druhém kole nás čekal soupeř z nejtěžších PCO Rudolfov. Pouze v šesti lidech jsme odehráli slušné utkání, ale soupeř byl nad naše síly.

Od začátku jsme se snažili pozorně bránit a využívat brejkové situace. Ve 4. min. se po levém křídle prodral k úvodnímu gólu Lukáš Mlýnek a ujali jsme se vedení 1:0. Hosté brzy srovnali a poté vytáhli stav na 3:1 ve svůj prospěch. V 11. min. jsme během dvou minut dokázali vyrovnat. Nejdříve si David Mlýnek doběhl vlastní zblokovanou střelu a od rohového praporku dostal míč před branku, kde D. Stehlíkovi stačilo nastavit pouze nohu - 2:3. Vzápětí si David Mlýnek sám navedl míč na střed a střelou "mezi parohy" nedal gólmanovi šanci. 3:3. Pak už ale dávali góly jen hosté. Poločas tak skončil 3:7.

V druhé půli hosté dominovali, přesto jsme pár gólovek měli. Zblokované střely končily těsně vedle tyček a nevyužity zůstaly i dva sólové nájezdy D. Stehlíka. Hosté přidali 4 góly a zápas tak skončil výsledkem 3:11.