21. kolo: SK VAPLAST - RUDOLFOV 4:14 (3:8)

07.03.2016 21:21

Druhé kolo po sobě jsme nastoupili pouze se čtyřmi hráči v poli, což znamená hrát bez střídání. Soupeř opět jeden z nejtěžších - Rudolfov. I když výsledek byl o dva góly lepší než minulý zápas, dojem ze zápasu tak dobrý nebyl. Do hry jsme se moc nedostali a povedených kombinací z naší strany také nebylo moc.

Největší problém nám dělal samozřejmě Pouzar, který nám nasázel 8 gólů. Za stavu 0:2 jsme sice korigovali na 1:2, když po rozehraném rohu našel Stehlík D. na vápně Lipše a jeho nabídku do vápna tečoval Petrášek do sítě. Pak už nám hosté začali sázet jeden gól za druhým. Do poločasu ještě skóroval opět Petrášek, když nekompromisně zakončil pohlednou kombinaci. A na poločasových 3:8 fámozně trefil Mlýnek Da., když rychlou klikou obešel posledního beka a stejnou kliku udělal i gólmanovi a zakončoval do prázdné branky.

Druhý poločas byl už o ničem. Za nás už skóroval pouze Da. Mlýnek, a to střelou z vápna a na kontě má už úctyhodných 33 gólů! Zápas skončil výsledkem 4:14.