22. kolo: FC 30 - SK VAPLAST 12:8 (7:3)

14.03.2016 21:54

Poslední zápas sezóny jsme sehráli proti vítězi celé soutěže, mužstvu FC 30. A i když začátek zápasu vypadal na debakl, vzchopili jsme se (druhý poločas byl 5:5) a nakonec jsme s exligisty sehráli velmi dobrý zápas.

Začátek byl velmi rychlý a v 12. minutě jsme prohrávali 4:0. V 15. minutě jsme konečně skórovali i my, když se ke gólu prodral náš kanonýr Da. Mlýnek. Domácí v čele s Benátem, Bouchalem a Lengyelem vytáhli stav až na 7:1. V závěru poločasu nás do hry vrátil Holba, když po pěkné kombinaci s Kándlem a Da. Mlýnkem po vyšachování soupeře vždy ve skluzu zakončoval do prázdné branky.

V druhém poločase jsme jako první skórovali my a kdo jiný než Da. Mlýnek. 7:4. Pak jsme se se soupeřem ve střelbě gólů střídali. 8:4. Po rozebrání obrany soupeře po ose Da. Mlýnek - D. Stehlík - Kándl to bylo 8:5. Dále 9:5. Vzápětí kontroval opět Kándl - 9:6. Domácí skóre vytáhli na 11:6. Střelou k tyči Da. Mlýnek završil hattrick a na svém kontě má krásných 36 branek!! Domácí 12:7 a poslední slovo a též hattrick měl Kándl. Konečný výsledek tedy zní 12:8. Nejlepšími střelci mužstva se stávají naši nejmladší hráči - David Mlýnek s 36 góly a Honzík Kándl s 18 góly!!!