4. kolo: ELBH TÝN - SK VAPLAST 9:3 (4:0)

17.11.2013 21:10

Teprve ve 4. kole jsme okusili hořkost porážky, dosti kruté porážky. Už před zápasem nás evidentně rozhodilo, že nedorazilo duo Mlýnků. A protože by mužstvo hrálo v pěti lidech, musel do zápasu naskočit nemocný D. Stehlík. Nemoc ale byla na jeho výkonu znát. Neustále jsme řešili, kde jsou Mlýnci a do zápasu nastoupili nesoustředění, a tak jsme již v 8. minutě prohrávali 2:0. Po chvíli to bylo již 4:0 a tak také skončil první poločas.

Přestávka nám prospěla a hned v 1. minutě druhé půle snížil důrazný Bartizal na 1:4, když v brankovišti stále sledoval již několikrát zdánlivě ztracený míč a nakonec ho z úhlu dopravil do sítě. Gól nás povzbudil a dařilo se nám šikovné a běhavé domácí držet na uzdě. V 34. minutě Gajdošův trestný kop, efektně patou usměrnil do brány u tyče stojící F. Stehlík a rázem to bylo 4:2! Bohužel radost nám vydržela pouhou minutu. Pak nám v rozpětí 4 minut domácí nasázeli 3 góly a bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu už jsme více méně rezignovali a od většího přídělu nás zachránil výborný Vařák st. v brance. Poslední naší branku vstřelil Gajdoš, když přeloboval na půli vyběhnuvšího gólmana domácích. Zápas jsme prohráli s dobře hrajícími domácími 9:3.