6. kolo: FC 30 - SK VAPLAST 9:5 (4:2)

24.11.2014 21:29

Proti jasnému favoritovi s ligovými fotbalisty v sestavě jsme nastoupili se snahou hrát otevřený fotbal, za což nás soupeř nekompromisně trestal. Během 10 minut jsme prohrávali 4:0. Až poté jsme začali hrát odpovědněji dozadu a skóre přestalo narůstat. Před koncem 1. poločasu jsme dokázali ze dvou standardek snížit na přijatelných 4:2. Nejdříve Petráškovo přímý kop skončil v brankovišti, kde se rychle zorientoval D. Stehlík, přiťukl lépe postavenému Da. Mlýnkovi a bylo to 4:1. Ještě v téže minutě po rohu Vařáka se míč objevil před Holbou a ten se nemýlil. 4:2.

Do 2. půle vtrhli domácí ve velkém stylu a uzamkli nás před vlastní bránou. Gól ale nevstřelili a zato je potrestal svým premiérovým gólem v dresu Vaplastu Jan Boháč. První střelu mu brankář ještě vyrazil, ale dorážku zamířil do šibenice a bylo to rázem o gól! 4:3! Po čtyřech minutách ale bombér Bouchal (dal nám 6 gólů) zvýšil opět na rozdíl dvou branek. Po závaru před brankou domácích, který měla na svědomí naše mladá garda, skóroval opět Boháč a zase jsme byli na dostřel. Domácí ale poté nasadili svou nejsilnější sestavu, zvýšili tempo a čtyřmi brankami rozhodli utkání. Z poslední akce výsledek ještě zkorigoval individuální akcí Vařák ml. Zápas tak skončil 9:5.