6. kolo: FC 30 - SK VAPLAST 4:1 (3:0)

25.11.2013 21:12

Zápas prvního se třetím přinesl fyzicky náročný a rychlý fotbal. Hosté se snažili kvalitu domácích eliminovat rychlým napadáním a narušováním jejich kombinace v samotném počátku. Díky dostatečnému počtu hráčů a rychlým střídáním se to hostům celkem dařilo. Nebýt střelecky disponovaného Bouchala, mohli hosté pomýšlet i na nějaký ten bodík. Právě po dvou průnicích a přesnému a zároveň razantnímu zakončení zmíněného hráče vyhráli domácí první poločas 3:0.

V druhém poločase hosté dokázali odolávat domácím a sami si dokázali vytvořit dost střeleckých příležitostí. Využít dokázali pouze jedinou, když přesnou přihrávku Vařáka ml. nekompromisně do levého růžku poslal dnešní kapitán Kostínek. Mohli jsme přidat i druhý gól, ale rána Schönkypla z trestného kopu skončila pouze na tyči. Ke konci zápasu kdo jiný než Bouchal stanovil konečný výsledek 4:1.

Odehráli jsme dobré utkání, s plným nasazením a podpořené výborně chytajícím Vařákem st. Což jen potvrdilo dobrou formu Vaplastu v této sezóně!