7. kolo: SK VAPLAST - ELBH TÝN NAD VLTAVOU 2:8 (2:2)

28.11.2016 21:54

V 7. kole jsme se utkali s týme ELBH Týn. I v oslabené sestavě jsme začali zápas velmi dobře. Pozorně jsme bránili a poprvé udeřili v 11. min., kdy z autu krásně našel Schönkypl rozběhnutého Boháče, který si míč zpracoval na prsa a prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. O dvě minuty později Schönkypl prošel přes celé hřiště a připravil gólovou pozici Kándlovi, jehož střelu gólman sice vytáhl na břevno, ale odražený míč pohotově uklidil do brány Schönkypl - 2:0. I když hosté hráli velice dobře kombinačně, my hráli soustředěně, důrazně a v brance jsme měli výborného Bartizala. Bohužel v 19. min. přišla smolná minutka, ve které jsme 2x inkasovali - 2:2. Ještě horší situace nastala ve 24. min., kdy faul Schönkypla ocenil rozhodčí přísně žlutou kartou a vzápětí za protesty mu udělil druhou žlutou kartu, což znamená kartu červenou a odchod do kabin. Tuto situaci jsme psychicky neunesli a zcela jsme přestali hrát. Komentovali jsme každý zákrok soupeře a každý výrok rozhodčího. Druhý poločas je tedy zbytečné komentovat. Nazmar tak přišel vynikající výkon Bartizala v brance, který pochytal spoustu vyložených šancí soupeře. Zápas tak skončil výsledkem 2:8.