8. kolo: HFASC - SK VAPLAST 8:7 (4:3)

10.12.2014 21:44

Zápas s tradičním soupeřem HFASC přinesl gólovou přestřelku. Hned ve 3. min. otevřel skóre náš mladý kanonýr David Mlýnek. Vzápětí ale srovnal Fischer a o 3 minuty později šli domácí do vedení. Na 2:2 vyrovnal Petrášek. Ke konci poločasu utekli domácí na rozdíl dvou gólů. Do šaten se šlo ale za nadějného stavu 4:3 pro domácí, když snižoval Schönkypl.

Druhý poločas začali lépe domácí a střelecky disponovaný Fischer dvěma góly vytáhl stav na 6:3. My jsme ale zbraně nesložili a brankami Boháče a Mlýnka Da. jsme snížili opět na rozdíl jednoho gólu. Jenže pak Fischer přidal svůj pátý a šestý gól a bylo to opět o tři branky. Závěr patřil nám, když snižovali Mlýnek Du. a Petrášek, ale na kýžené vyrovnání jsme nedosáhli.